O nás

Realizáciami striech sa zaoberáme od roku 2000.V roku 2013 sme zmenili právnu formu na s.r.o. V spoločnosti Stavby-Dlhoš s.r.o. sa zaoberáme výstavbou šikmých a plochých striech. Pôsobíme hlavne v Trnavskom kraji. Zákazníkom ponúkame vysokú kvalitu práce, profesionalitu a ústretovosť.

Našim prvoradým cieľom je poskytnúť zákazníkovi kompletný servis, od zamerania strechy, vypracovania cenovej kalkulácie až po samotnú realizáciu a montáž spojenú s kvalitným záručným a pozáručným servisom, všetko za výhodné ceny, vrátane zabezpečenia dopravy.

montáž strechy

Prečo si vybrať práve nás?

 • null
  Realizáciu náročných diel bez problémov zvládame vďaka profesionálnemu prístupu a prepracovanosti organizácie výstavby.
 • null
  Jednoznačne kladieme dôraz na spokojnosť našich klientov a to nielen po stránke kvality výstavby, ktorá je samozrejmosťou.
 • null
  Prispôsobujeme sa individuálnym potrebám našich klientov (skúsenosti +  spoločné riešenia = spokojnosť klienta).
 • null
  Sme držiteľmi osvedčení o našej kvalifikácii v oblasti striech a tesárstva.

Čo nás odlišuje od iných firiem?

null

Materiály vysokých štandardov

Používame materiál od kvalitných a overených výrobcov. 100% výsledky dosahujeme ich správnou montážou a dodržiavaním technických postupov stanovených jednotlivými výrobcami.

null

Spolupráca so spoľahlivými odborníkmi

Pracujeme so stálymi pracovníkmi a dodávateľmi, ktorí majú bohaté skúsenosti. Väčšina u nás pracuje od začiatku, čo svedčí o tom, že sme s ich výsledkami a prácou spokojní nielen my, ale aj naši zákazníci.

null

Moderné certifikované technológie

Používame systémové riešenia kvôli tomu, aby strecha spĺňala deklarované parametre a boli vyriešené aj konštrukčné detaily, ktoré rozhodujú o výslednej kvalite prevedenej práce.

Ponúkame Vám široké spektrum služieb.