Tesárske práce

Konštrukcia každej strechy začína prácou tesárov. Kvalitným prevedením tesárskych prác podľa aktuálnych predpisov sa zaistí dlhodobá stabilita bezpečnej konštrukcie, a tým aj celej strechy. Všetky práce prevedú vyškolený pracovníci firmy Stavby-Dlhoš, s.r.o., ktorí majú niekoľkoročné skúsenosti. Konštrukcia strechy musí byť stabilná a dostatočne únosná.

Prvá fáza kvalitného krovu je projekt, ktorý obsahuje mimo iného základné pôdorysy, rezy a rozmiestnenie jednotlivých prvkov. Projekt je zároveň nevyhnutný k samotnej realizácii. Druhou fázou je následná stavba strechy. Príprava a montáž krovu je zverená do rúk vyškolených tesárov, ktorí podľa pripraveného projektu vyrobia potrebnú konštrukciu. Tesárskymi prácami začíname ako pri stavbe strechy na novostavbách, tak pri rekonštrukcii starej alebo zničenej strechy. Pri výbere krovu je podstatný konečný sklon strechy, ktorý krov definuje.

Čo všetko ponúkame?

Prevádzame všetky tesárske práce spojené nielen s konštrukciou strechy či krovu. Postavíme vám tiež pergolu, terasu alebo balkón.

Zabezpečujeme

null
Výrobu a montáž krovu
null
Rekonštrukcie krovu
null
Impregnáciu a chemickú úpravu krovu
null
Podbitie strechy
null
Izolácia strechy
null
Iné tesárske práce na prianie zákazníka
tesárske práce

Máte záujem o tesárske práce? Kontaktujte nás!